Budapesti leszbikus/biszex lányok ismerkedés

Anetz

Re: Budapesti leszbikus/biszex lányok ismerkedés

HozzászólásSzerző: Anetz » kedd okt. 17, 2017 11:59 am

Sziasztok ! Én egy Budapesti 28 éves Kezdő hölgy vagyok , még nem voltam hölgyel de nagyon szeretnék már lenni .... ismerkedni beszélgetni egymás kedvére tenni ! Ha szeretnél megismerni akkor írj nyigodtan! Puszi ;)

Springlove

HozzászólásSzerző: Springlove » pén. nov. 17, 2017 7:27 am

Sziasztok! :-)

28 éves, budapesti, vidám, nőies, értelmiségi biszexuális lány keresi partnerét intelligens, kedves lány személyében.
Ha magadra ismertél, várom leveled az alábbi e-mail címre:

springlove1116@gmail.com

reader

HozzászólásSzerző: reader » pén. nov. 17, 2017 11:00 am

...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára reader csüt. dec. 28, 2017 11:44 pm-kor.

Bogcsi87

HozzászólásSzerző: Bogcsi87 » pén. nov. 17, 2017 10:30 pm

Sziasztok! 30 éves nőies, csinos, kedves, intelligens budapesti lány keresi kedves, szenvedélyes, nőies partnerét 25 és 35 éves kor között. Ha felkeltettem az érdeklődésedet, írj nyugodtan ide: nagybogcsi87@gmail.com. Szép napot!

DolceDiamond

HozzászólásSzerző: DolceDiamond » hétf. jan. 29, 2018 10:59 pm

Sziasztok!
28 eves lany vagyok, budapesten elek a parommal.
Szivesen baratkoznek 28-38 ev koruli, szinten budapesti lanyokkal!
Vannak barataim, de Ok mind a ketten heterok - ez okbol- noha mindig meghallgatnak, barmit elmondhatok Nekik, neha ugy erzem megsem ertenek meg teljesen.
Olyan leanyzot keresnek, aki nem ket havonta egyszer er ram, ugyan akkor nem ''hisztizik be'' ha nem tudok talalkozni Vele mondjuk minden heten.
Olyat aki belevalo, vagany, nagydumas de erdeklodik a masik irant es ha a helyzet ugy kivanja jo hallgatosag.
Oszinte, ertelmes, van lelke, HUMORA es lehet vele barmirol beszelgetni, nevetgelni.
En is valami hasonlo kaliberu ember volnek, de irhatok magamrol barmit, inkabb ismerj meg!
Nyitott vagyok kesobb szemelyes talalkozora, kozos programokra is -bar nem sok a szabadidom-. ;)

sky

HozzászólásSzerző: sky » kedd feb. 27, 2018 11:46 pm

Szia!

Budapesti, diplomás, intelligens, magas (180 cm), sportos alkatú, kifejezetten fiatalos, negyvenéves leszbikus nő vagyok.
Hosszú a hajam, nem dohányzom, nem iszom, nem fogyasztok drogot. Nincsen gyerekem, férjem, tetoválásom. :)

Hasonló paraméterekkel rendelkező, inkább fiatalabb társat keresek, tartós párkapcsolatra.
Előny a magas intelligencia, racionális gondolkodás, sportos alkat és a hozzám hasonló testmagasság. :)

Örömmel várom leveledet ezen a címen: sky.hu.mail (kukac) gmail (pont) com

Ninko

HozzászólásSzerző: Ninko » csüt. márc. 01, 2018 7:17 pm

Kedves, 30-as budapesti nőiesebb, lányt keresek, aki humoros, őszinte, művelt és kommunikatív. :)
Én hasonló kaliberű 33 éves mosolygós, életvidám, művészeteket és természetet kedvelő, lány vagyok, aki a csillagos esti sétákat, a színházat a könyveket és a romantikát. :)
Ha magadra ismersz, kérlek ragadj billentyűzetet. :)

talaljram@gmail.com
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára Ninko csüt. máj. 24, 2018 7:35 pm-kor.

WhiteOrchid

HozzászólásSzerző: WhiteOrchid » vas. máj. 13, 2018 6:26 am

Sziasztok!

Diplomás, értelmiségi, hetero párkapcsolatban élő, nőies,30 éves nőként keresem azt az intelligens, kedves, mosolygós hölgyet, akinek fontos az érzelemgazdag lelki világ, a közös programok és a boldogság.

Varázsoljuk el egymást:-)

whiteorchid1084@gmail.com

Vissza: “Partnerkeresés”