Társszülőség

paragem

Társszülőség

HozzászólásSzerző: paragem » hétf. jún. 25, 2018 5:48 pm

Sziasztok!

Budapesti 32 éves meleg férfi vagyok, 12 éve élek párkapcsolatban. Az elmúlt években, hónapokban egyre jobban megfogalmazódott bennem/ bennünk a gondolat, hogy gyereket kellene vállalni, ráadásul a szüleink is nagyon örülnének neki, szerencsére támogató a család. Olyan hasonló korú leszbikus lányok, párok "jelentkezését" várom akik hasonló dolgokban gondolkoznak, első körben szívesen megihatnánk egy kávét, teát és beszélgethetnénk. Kizárólag társszülőségben gondolkodom, közös felügyelettel. Küldj privát üzenetet, ha érdkel a téma.

smile

Re: Társszülőség

HozzászólásSzerző: smile » szomb. jún. 30, 2018 3:37 pm

Sziasztok!

Egy olyan meleg, 30 fölötti apajelöltet szeretnèk találni, akivel első körben egy bizalmas barátságot tudnánk kialakítani és aki úgy érzi, hogy szeretne aktívan részt venni majd a baba életében.
30-as, leszbikus lány vagyok.

Részleteket privátban!

bobita234@freemail.hu

pg1977
Kapcsolat:

Re: Társszülőség

HozzászólásSzerző: pg1977 » vas. júl. 01, 2018 2:59 pm

Tesót szereték a kislányomnak (most 9,5 hónapos).
Otthoni mesterséges megtermékenyitéssel/fecskendővel fogant meleg apától, aki azóta is látogatja stb.
A tesót is hasonlóan képzelném el, kb. szept-ig szeretnék találni apukát hozzá. 41é vagyok, inkább fiatalabb apa lenne ideális, csak budapesti (vagy környéki), nem dohányzó, diplomás.
FB-on, chat-ben várom az érdeklődőket.
Köszönet. :)

Vissza: “Gyermekvállalás”