Gyermekvállalás

Anya kerestetik

Gyermekvállalás

HozzászólásSzerző: Anya kerestetik » szomb. ápr. 21, 2018 10:05 pm

Kedves Mindenki!

38 éves meleg férfi vagyok rendezett egzisztenciával, de egyáltalán nem vagyok gazdag. Itt az ideje gyereket vállalni, ami semmilyen ellentétben nem áll az én felfogásom szerint a szexuális irányultsággal, hiszen az csak az életnek egy szelete. Olyan leszbikus vagy akár hetero hölgyet keresek kb. 28-35 év között, aki szintén gyerekvállalásban gondolkodok, azaz nem csak gondolkodik, hanem már el is döntötte, de nem találta még meg a megfelelő embert. Mik a számomra és reményeim számodra is fontos tulajdonságok: megbízhatóság, hasonló kulturális, szellemi, anyagi szint és közös hullámhossz, érdeklődési kör. Lehet, hogy valakinek nem tetszik, de nőies megjelenésű partnert keresek ehhez, én is pasis vagyok, nem hajtűdobáló.Tudom, hogy nehéz véghez vinni egy ilyen dolgot, de el kell kezdeni mindkét oldalon.

Fontos, hogy nem spermadonorként képzelem el magamat, tehát csak olyan személy levelét várom, aki egyet ért a közös nevelés gondolatával.

Röviden ennyi, minden érdeklődő levelét szívesen várom. Kérem, csak olyanok írjanak, akik már döntöttek.

Üdv mindenkinek

smile

Re: Gyermekvállalás

HozzászólásSzerző: smile » vas. ápr. 22, 2018 11:08 am

Kedves Hirdető!

Ha gondolod, beszélgessünk. 30-as, leszbikus
nő vagyok, aki 1-2 even belül szeretne babát
vállalni.
Az alábbi e-mail címen elérhető vagyok:
bobita234@freemail.hu

Üdv.

Vissza: “Gyermekvállalás”