Ismerkedés

Fio1985

Re: Ismerkedés

HozzászólásSzerző: Fio1985 » pén. dec. 28, 2018 3:41 pm

Tisztelettel köszöntelek :)

33 éves, életvidám, vajdasági, transznemű egyén vagyok. Barátokat és igaz társat keresek. Szeretetet nyújtok és kérek.

A nemi identitásom nem bináris, vagyis nem a hagyományos női vagy férfi lét egyike igaz rám. Teljes mértékben női testtel rendelkezem, lélekben viszont több nemmel élek együtt – gender fluid.
Családi összefogással összhangban otthon, részmunkaidőben dolgozom. Sem célom, sem lehetőségem karriert építeni.
Erősségeim közé tartozik a jó szívem, a széles látóköröm és a kreativitásom. Zavaróbb nehézségeim a türelmetlenség és a szeszélyesség. Egyedül élek, háziállatom jelenleg nincs. Szeretek sportolni, zenét hallgatni, régebben sok filmet néztem, ritkán verseket is írok.
Intelligens, nyitott, türelmes, megértő, csendesebb emberekkel értem meg magam a legjobban. Legyél egyenes ember.

Köszönöm figyelmed.
Fiorella

JPJPJP

HozzászólásSzerző: JPJPJP » szer. jan. 02, 2019 11:45 pm

20 éves vagyok, Budapesten tanulok. 170cm, 56kg. Nem kertelnék, panszexuális vagyok, így volt már kapcsolatom fiúval, lánnyal viszont sajnabaja még nem. Ha ezen szeretnél segíteni, vegyél fel Discordon, a userem River#9530. Korombeli, hozzám hasonlóan budapesti femme lányok érdekelnek. Hosszú és rövid távra, és szimpla barátkozásra is vevő vagyok :)

Rozi

HozzászólásSzerző: Rozi » vas. jan. 06, 2019 2:01 pm

Sziasztok!
25 éves, intelligens és humoros lány vagyok. Hetero párkapcsolatban élek, és szeretnék találni egy olyan 25-40 közötti nőt, akinek ez nem jelent problémát. Nyitott vagyok barátkozásra, közös programokra és ha úgy alakul egy tartós kapcsolatra is. (Alkalmi dolgok nem érdekelnek)
Szeretem a kulturális kikapcsolódást (mozi,színház, kiállítás..stb) Szőke hajam van, 170 magas és 60 kg vagyok telt idomokkal :)
Ha szeretnél ismerkedni velem, írj: szaffirozi@gmail.com

kleo

HozzászólásSzerző: kleo » kedd jan. 15, 2019 4:26 pm

Sziasztok!
24 éves enby személy vagyok Budapestről. Alapvetően komoly vagyok, de azért humorom is van, ha a helyzet olyan. Jelenleg még tanulok az egyetemen, jövőre fogok végezni. Szabadidőmben szeretek olvasni, filmezni, színházba járni, fotózni. Alapvetően komoly kapcsolatot keresek. Külsőre 167 cm vagyok, rövid hajú, kék szemű és kissé molett. Ha felkeltettem az érdeklődésedet írj: kleo.enby@gmail.com :)

Vissza: “Partnerkeresés”