Leszbikus párkapcsolaton belüli erőszak

Brumi

Re: Leszbikus párkapcsolaton belüli erőszak

HozzászólásSzerző: Brumi » hétf. ápr. 02, 2018 10:30 pm

"Szadista van. Az meg betegség."
Sokan betegnek tartják a melegeket is.
Rengeteg emberben vannak szadista hajlamok, a kötözködő munkatársaktól az agresszív főnökig, a kiabáló szülőtől a másik gyereket gúnyoló gyerekig, szerintem a lakosságnak legalább a 40%-ában élnek olyan késztetések, hogy más valamilyen formájú lenyomása által szerezzen élvezetet magának. Az biztos, hogy aki ezt a szex terén gyakorolja, nem fog elkezdeni restelkedni, és "jó útra térni" attól, ha közlik vele, hogy nem tetszik, amit csinál, és hogy másnak öszeszorul a gyomra az ilyennek a gondolatától is. Ez olyan, mintha a melegeket próbálnák megtéríteni a heteró útra. Bennem ugyan a legkevesebb izgalmat se kelti az ilyesmi, inkább röhejesnek találom (bocsánatot is kérek érte), de nem zavar a tudat, hogy párok ezt művelik egymással. Ugyanis ha egyiküknek nem tetszik - nem gyerek, lépjen ki a kapcsolatból. Aki meg képtelen kilépni, akkor szakemberhez kéne fordulnia, mert ugyanígy képtelen lesz arra, hogy a kollégák csúfolását leszerelje, vagy hogy a gyerekéből önvédelemre kész felnőttet neveljen. A kapcsolatfüggésre és akaratgyengeségre nem az a megoldás, hogy ezeket a BDSM-párokat akár szimbolikusan is kiplakátolják, mint a fúj, Sorost. Akinek nem tetszik, ne tegye.

Szabi

HozzászólásSzerző: Szabi » kedd ápr. 03, 2018 8:09 am

Mindig is szerettem egy vitában azt az érvet, hogy nem érted, amit mondok. :D
Ezennel csatlakozom a félreértők csoportjához. Teljesen egyetértek azzal, amit Brumi írt.

Brumi

HozzászólásSzerző: Brumi » pén. ápr. 06, 2018 2:51 pm

Ööö.. ti ismeritek egymást? Vagy csak paranoiából látom úgy, mintha itt egy célozgatós személyes párbaj zajlana? Az utóbbi esetben elnézést kérek:)

Szabi

HozzászólásSzerző: Szabi » vas. ápr. 08, 2018 1:44 pm

Hidd el Brumi, magam sem tudom mibe keveredtem. Nincs is annál bátrabb dolog, mint névtelenül és arctalanul neki menni valakinek.

Brumi

HozzászólásSzerző: Brumi » hétf. ápr. 09, 2018 9:42 am

LabriszE

HozzászólásSzerző: LabriszE » kedd ápr. 10, 2018 9:54 am

Sziasztok!

Kérlek titeket, hogy kerüljétek a bántó célzatú hozzászólásokat egymás felé. A fórum nem erről szól.

Köszönöm!

Labrisz

Vissza: “Segítséget/tanácsot kérek”