Tapasztalatcsere

Brumi

Re: Tapasztalatcsere

HozzászólásSzerző: Brumi » szomb. ápr. 07, 2018 2:29 am

Ilyet nem tapasztaltam. Talán mert ritkán kerestem párt. Hogy mi az értelme, azt olyan tudná ideírni, aki maga is szokott ilyesmit tenni. Vagy egy szexuálpszichológus, nekik talán tanítják a hasonló viselkedésformákat. Úgy képzelem, hogy nincs része az igénye szerinti szexben az ilyennek, és nyomorában talál ki effélét. Mint a buszon segget fogdosók. Nálam az ilyen a "hülyék" osztályába sorolódik, és nem foglalkozom velük. Nem szeretek "felháborodni" - engem az nem facilitál, hanem lemerít.

zsucii24

HozzászólásSzerző: zsucii24 » szomb. ápr. 07, 2018 9:06 am

:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

MiniBoo

HozzászólásSzerző: MiniBoo » kedd ápr. 10, 2018 2:40 pm

Kedves Mini!
Nálad a pont, mindent leírtál :)

Brumi

HozzászólásSzerző: Brumi » vas. jún. 24, 2018 1:29 pm

Nem akarok kapcsolatot, de szükségem van az értelmes beszélgetésre. Igényes irodalmat olvasó értelmiségi levelezőpartnert keresek. Amatőr irodalmárok vagy megmentésre szorulók, kérem, ne. Ugyanígy kérem a hangulatingadozással élők távolmaradását. Voltam jobb passzban is, de írásban még szórakoztató vagyok. Nem kirándulok, nem pingpongozom és nem satöbbi. Pillanatnyilag nem igénylek magam körül közösséget. Egy intellektuel remetét keresek, korfüggetlenül. Nyugodtan írjanak a nyolcvanasok is. De ne álnéven: legalább a valódi keresztnevükkel tiszteljenek meg. És fogadják el, ha úgy találom, hogy nincs meg a gondolkodásmódunk közt a kémia. E-mail: manya22@outlook.hu

Vissza: “Ismerkedési tapasztalatok, javaslatok”