Budapesti leszbikus ismerkedés

sky

Re: Budapesti leszbikus ismerkedés

HozzászólásSzerző: sky » pén. jún. 30, 2017 8:39 pm

Szia,

budapesti, diplomás, intelligens, magas (180 cm), sportos alkatú, negyvenes leszbikus nő vagyok.
Hasonló paraméterekkel rendelkező, fiatalabb társat keresek.

sky-labriszKépfreemail.hu

mcsmcs

HozzászólásSzerző: mcsmcs » vas. júl. 02, 2017 2:43 am

Sziasztok!

36 éves rendezett anyagi hátterű, leszbikus egyedülálló diplomás nő vagyok.
Szerek kirándulni, bringázni, moziba, színházba járni, tartalmas beszélgetéséket folytatni.
Elsősorban barátokat keresek, de keresem páromat is egy megértő kedves lány tarsaságában☺
Lányos lány vagyok☺
vermeid1981@gmail.com

szabobea

HozzászólásSzerző: szabobea » pén. júl. 07, 2017 7:01 pm

Sziasztok! 21 eves pesti lany vagyok. Ismerkednem korombeli lanyokkal, kicsit idosebb is johet. E-mail cimem: biszexivagyok@gmail.com

Ninko

HozzászólásSzerző: Ninko » szer. júl. 12, 2017 9:02 pm

Sziasztok.
Kedves, mosolygós, őszinte 33 éves lányként keresem azt a lányt aki szeret, elfogad úgy és olyannak amilyen vagyok, cserebe én ugyan ezt adhatom. Szeretetet, tiszteletet, megbecsülést, támaszt, romantikát.

Szeretek olvasni, túrázni, imádom az állatokat a kultúrat a zenét a jo ételeket es a tartalmas beszélgetéseket.

Ha számodra többet érnek a belső értékek es nem csak a külső dominál, ha arra vágysz hogy eggyenlő partnerként kezeljenek, szeretetre, törődésre és megbecsülésre, mindemellett egy olyan társra aki szívesen tölt veled időt, szeret színházba, koncertre es különböző eseményekre járni, aki hű és szívből szeret, ha az kölcsönös, akkor kérlek ne habozz.

Ha felkeltettem fihyelmedet, kérlek írj a talaljram@outlook.com e-mail cimre.

Welle

HozzászólásSzerző: Welle » szomb. júl. 15, 2017 5:11 pm

Sziasztok!

Egy kedves, aranyos, jófej, fiatal (22) lány keresi hasonló paraméterekkel rendelkező, leendő barátnőjét. Legfőbb erényem a szerénység természetesen.
Lesz, ami lesz alapon vagyok itt.
Az általam elképzelt nő: tőlem idősebb, nőies vagy uniszex, intelligens, cuki, tud komoly lenni de lökött is.
Egyelőre ennyi.. ha kicsit is felkeltettem az érdeklődésed, szedd össze magad és írj!

E-mail: fekete.bernadett95@gmail.com

bambirex

HozzászólásSzerző: bambirex » szomb. júl. 22, 2017 3:39 pm

Sziasztok!

Néhány hónap múlva a 18. életévemet betöltő, Pest megyei leszbikus lány vagyok, aki komoly kapcsolatot keres.
Nagyjából 18-22 éves korig ismerkednék olyan karakán, intelligens lányokkal, akik meg tudnak nevettetni és ők maguk is szeretnek nevetni; akik elfogadnak az ügyetlenségemmel, félénkségemmel és roppant bújós természetemmel együtt.

Külső paraméterek, ha ez esetleg számít (nekem nem annyira, a lényeg csupán az ápoltság):

155 cm, kicsit husisabb testalkat, hosszú szőke haj, zöld szemek, szemüveg és nőiesebb stílus.

Ha szeretnél megismerni, ezen az e-mail címen tudsz nekem írni:

bambirex100@gmail.hu

Vissza: “Partnerkeresés”