Ismerkedés

Alison

Re: Ismerkedés

HozzászólásSzerző: Alison » pén. máj. 25, 2018 8:12 pm

38 éves, 2 diplomás, nőies nő vagyok. 165 cm/53 kg, kék szemem van és szőkésbarna hajam. Szeretem a természetet, imádok vezetni és fotózni.
Keresek egy 35-45 közötti NŐIES, kedves, intelligens, FÜGGETLEN NŐ-t, akit társamként szerethetek.
Az alisonriver6@gmail.com email címre küldött fényképes levelekre válaszolok és küldök képet.

Szilvi

HozzászólásSzerző: Szilvi » vas. jún. 03, 2018 6:41 pm

Aranyhal szeretnélek megismerni , beszélgetni . szylvi74@gmail.com címre írj ha te is.Szilvi voltam

Halacska

HozzászólásSzerző: Halacska » pén. jún. 08, 2018 4:44 pm

Szia, Kedves Idegen! :) 34 éves, nőies nőként, kedves, intelligens "úriembert" keresek, 34-50év között. Szeretem a humort, szeretek játszani, de a játszmákat nem! Légy határozott és tudd, mit akarsz! Ne essen nehezedre a kommunikáció, valamint az őszinteség! Nagyon figyelmes, bújós vagyok, így nem hátrány, ha számodra is fontos az érintés, a csók vagy egy mosoly. :) Ha magadra ismersz, írj bátran a Halacska84@gmail.hu címre.

Szilvi

HozzászólásSzerző: Szilvi » szer. jún. 13, 2018 6:49 pm

Szia szeretnelek megismerni, beszélgetni nekem is van egy tizenéves fiam . Komoly kapcsolatot keresek ,ha szeretnél beszélgetni esetleg e mailben is folytathatnánk.43 éves vagyok . Üdvözlettel Szilvi. szylvi74@gmail.com.

Vissza: “Partnerkeresés”