Ismerkedés

Nerys

Re: Ismerkedés

HozzászólásSzerző: Nerys » pén. okt. 13, 2017 7:22 am

Sziasztok!

A bemutatkozással még mindig hadilábon állok, de ez szerintem már így marad az idők végezetéig. :) Ettől eltekintve vagyok azért valaki, és írni is szeretek, csak hát na... nem megy minden olyan gördülékenyen. Jóóó, babonás nem vagyok (annyira) ha az lennék, nem merészkedtem volna ide péntek 13-án. Ám próba szerencse alapon miért várjak, ha most szántam rá magam? Tanulok újra mosolyogni, egészen jól megy, azt hiszem. Ám ebben Te is segíthetsz, hogy igazán őszintére sikerüljön. No de azért némi támpont, mégis ki vagyok én? Egy 30-as éveit taposó lány (nőies), aki vidéken nőtt fel. Ez a közeg áll hozzám a legközelebb. Hangulatos séták a főváros zajától távol... ott sajnos nem érzem jól magam, nem tudok kibontakozni és feloldódni. Ezért elsősorban vidéki, nőies lányok ismeretségét keresem, természetesen komoly szándékkal. :) Már tudatosult bennem, hogy felnőtt vagyok :) , de gyermek énem ott él bennem, és olykor muszáj szabadjára engedni. Szeretek sörözni a barátaimmal, koncertekre járni, felszabadultan szórakozni, kizárni a rossz dolgokat... egyszerűen élni... Ajh, hogy a személyiségem milyen, erre úgyis rájössz, de határozott, magabiztos, erős jellemnek ismernek. Őszintén szókimondó, amolyan "tűzön, vízen át..." típus. Szeretem kitűzött céljaimat elérni, eddig szerencsére jó az arányom, maradok is optimista. Bohókásan lökött énem is sokszor felszínre kerül, de komoly is tudok lenni, ha a szituáció úgy kívánja :) A sablonos dolgokat nem szeretem, de egye fene (160 / 50) - ennyi épp elég, túlzásokba ne essünk. :) Ami még fontos... a dohányzás belefér, ha tényleg ehhez van kedved, viszont amit nagyon nem tudok elviselni sajnos, az az, hogy állatok vegyenek körül a házban. Ez nem megy, sajnálom.
Ha ennek ellenére szimpatikusnak találsz, kérlek írj a következő email címre, és akkor belevághatunk: nerys@citromail.hu

Vissza: “Partnerkeresés”