Erdélyi nők

Zattarra

Erdélyi nők

HozzászólásSzerző: Zattarra » szer. máj. 31, 2017 1:30 pm

Ott akarok lenni melletted, mikor reggel van, csak nézni, mikor nyújtózol egy nagyot, ásítasz és félálomban megölelsz, s hozzám bújsz; mindezt ébren- éberen akarom végignézni. Majd gyengéden adsz egy puszit a homlokomra és a fülembe durmogsz, mint egy maci. Ott akarok lenni melletted, miközben elmész és nézni akarom, ahogyan becsukod az ajtót. Ott akarok lenni melletted, mikor hazajössz, megölelsz és elmondod, hogy milyen volt a napod. Ott akarok lenni melletted és nézni, hogy miként nézel rám. Veled akarok lenni, mikor valami fáj, vagy ha megbántott valaki.
49 éves, diplomás, sportos nő vagyok.

Enzó

Re: Erdélyi nők

HozzászólásSzerző: Enzó » szer. máj. 31, 2017 5:03 pm

Szia! Ahogy elolvastam a hírdetésed arra gondoltam de meg ismerném azt a nőt aki ilyen szépeket gondol. Mivel a korom miatt màr így is ki vagyok lőve a komoly kapcsolat terén ezért baràtilag nem ismerkedhetnénk??

Luwika

HozzászólásSzerző: Luwika » szer. máj. 31, 2017 6:00 pm

Miért Enzo hány éves vagy és ha megkérdezhetem merre is élsz? :)

Enzó

HozzászólásSzerző: Enzó » szer. máj. 31, 2017 8:02 pm

Én 25 éves vagyok és Budapesten élek! :)

Luwika

HozzászólásSzerző: Luwika » szer. máj. 31, 2017 9:10 pm

Ááá ... már csak azért , mert Erdélyi nonek gondoltalak ! :)

Enzó

HozzászólásSzerző: Enzó » csüt. jún. 01, 2017 4:24 am

Hàt igen,ebben igazad van. Tény hogy nem Erdélyi vagyok,de ha valakiben meg fog valami akkor lehet a tàvolsàg nem is olyan nagy katasztrófa,nem? Igaz,hogy próbàra teszi az embert de viszont meg mutatja mennyire vagyunk kitartóak ahhoz hogy a jó dolgokat ki vàrjuk!! Lehet màsnak màs véleménye van,én el fogadom azt is. De én màshogy cselekszem!! :)

Luwika

HozzászólásSzerző: Luwika » csüt. jún. 01, 2017 2:24 pm

Magambol kiindulva , hogy a távolság ne legyen akadály nekem nagyon szerelmesnek kell lennem . Egy kapcsolat elején a ritka találkozás szerintem nem igazán jo . Pláne ugy, hogy én a személyestalálkozás hive vagyok és tobb kilométert utazni azért, hogy kicsit beszélgess vlkivel , jobban megismerd hát ... kinek hogy . :P Egyébként 23 éves vagyok és Debrecenhez lakom kozelebb, de a határ tuloldalán .

Enzó

HozzászólásSzerző: Enzó » csüt. jún. 01, 2017 4:02 pm

Nem hàtrálok meg egy kis tàvolsàg miatt. Szóval bele is vàgok. Imádok palacsintát sütni. Ha meg kostolnàd màr is szerelmes lennél! :D Nutellás-Banànos palacsinta a specialítàsom. És fűszerezve egy kis Szerenàddal mert imàdok énekelni! :D

Luwika

HozzászólásSzerző: Luwika » csüt. jún. 01, 2017 4:42 pm

Jaaj de aranyos :) szeretem a palacsintát <3 Énekelni én is szeretek 3 évig voltam korus tag :D meg anno suliba is mindig engem kértek fel énekelni karacsonyi és marcius 15.ikei musorok alkalmával :P
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára Luwika vas. jún. 04, 2017 9:57 am-kor.

Enzó

HozzászólásSzerző: Enzó » csüt. jún. 01, 2017 7:01 pm

Esetleg nem folytathatnànk màshol a beszélgetést??

Zattarra

Erdélyi nők

HozzászólásSzerző: Zattarra » vas. jún. 04, 2017 8:29 am

Ami váratlan...Mert vártad, csak talán nem az eszeddel, nem a tudatoddal, de legbelül érezted, hogy egy napon megtörténik.
A találkozás...Félelmetes és lenyűgöző ez a találkozás...Mert bár együtt élsz egy érzéssel, lassan talán megszokottá válik, talán már nem is számítasz rá, talán már le is mondasz róla, mégis megdöbbensz, amikor megpillantod ... a másikat.
Ha megmegtalálnál, megfényesedne tőle az életem. Lépések neszét hallanám, amely az összes többi lépés neszétől különbözne. A többi lépés arra késztet, hogy a föld alá bújjak. A Tiéd, mint valami muzsika, előcsalna a barlangomból.

Zattarra

HozzászólásSzerző: Zattarra » szer. szept. 13, 2017 3:01 pm

Gyöngyharmat játszik a szemeidben. Kérlek, ne félj, minden felszárad ha felragyog a tavaszi nap és sugaraival megsimogatja arcod selymét...
Nem minden múlik el, csak elfelejtjük. Mikor a óceán homokos partján ülve az izzó napot nézed, talán úgy érzed valamit elfelejtettél, s csak egy pillanat szükséges hogy felidézz egy csendes találkozást. Jó lesz majd veled sétálni a naplemente fényében, a homokos óceánparton, ha fúj az esti szél. Ne késs el...Tudod hol találsz meg, ahol mindig is voltam. thakery007@yahoo.com
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára Zattarra csüt. szept. 14, 2017 8:04 pm-kor.

Vissza: “Partnerkeresés”